BİLSEM Grup Tarama Sistemi Demo Uygulaması Science and Art Center Group Scanning System Demo Application Üstün Yetenekliler

bilsem demo

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Bilim ve Sanat Merkezleri öğrenci seçmelerinin ikinci ayağı olan Grup Taraması ile ilgili bir açıklama daha geldi. Bu yıl ilk kez yapılacak olan 1. ve 2. sınıf öğrenci seçiminde tablet kullanıcağını daha önceden açıklamıştı. 22 Şubat 2016 tarihinde de Grup Tarama Sınavında görevlendirilecek öğretmenler için Öğretmen Kılavuzunu yayınladı.

Şimdi ise Tabletlere kurulan bir uygulama (app) ile öğrencilerinin sınavda yapacaklarının bir demosunu GooglePlay’de yayınladı. Google Play’den bu uygulamayı indirerek demoyu çalıştırabilirsiniz.

Genel Müdürlüğün açıklaması:

Saygıdeğer öğretmenler, veliler, öğrenciler;

Bilim ve Sanat Merkezleri 1. ve 2. sınıf grup tarama uygulaması bu yıl ilk defa tablet üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Uygulamada soruların cevaplanma şeklini anlatan 3 adet animasyon ve 3 adet alıştırma bulunmaktadır. Her soruyu belirli bir süre içinde cevaplamanız gerekmektedir. Sürenin son 10 saniyesi sağ üst köşede gösterilecek ve süre azalarak bitecektir. Süre bitiminde cevap verilmez ise sonraki soruya otomatik olarak geçilecektir.

Animasyonlar ve sorular grup tarama sorularının benzeri ve ya kapsadığı konular değildir. Uygulama sadece grup tarama sistemindeki ekran görüntüleri hakkında bilgilendirme ve cevaplamada pratiklik kazandırma amaçlanmaktadır.

Sınav ekranında denemeler yaparak öğrencinin sisteme hazırlanmasının amaçlandığı BİLSEM Grup Tarama Sistemi Demo yazılımı Google Play üzerinden https://play.google.com/store/apps/details?id=air.meb.bilsemdemo  adresinden indirebilirsiniz.

Sınav sonuçları,aşamalar, test ve uygulamalar kısaca BİLSEM’le ilgili tüm merak ettiklerinizi e-zeka.net’i twitter ve facebook sayfamızdan takip ederek herkesten önce siz öğrenin.

bilsem demo
Ministry of Education Special Education and Counseling Services in the second leg of the General Directorate of Science and Art Center students choose which groups more than a description of the scan came. This year for the first time will be held the 1st and 2nd grade students in choosing the tablets’ use previously announced. February 22, 2016 published the Teacher’s Guide for teachers to be appointed in the Group Screening Exam.

Now an application  (app) built into the tablet with students that they will do a demo of the examination published in the GooglePlay. You can run the demo by downloading this app from Google Play.

Directorate General description:

Distinguished teachers, parents, students;

Science and Art Centers for 1st and 2nd class group scanning application will be made electronically via the tablet first time this year. Practice answering questions about the way in There are 3 animation and 3 exercises. Each question must answer within a certain time. The last 10 seconds of the time period will be shown in the upper right corner and fell over. can not be answered at the end of the period it will be automatically passed to the next question.

Animation group, screening questions and questions of similar topics and are not covered either. The application is intended only for information about the group screenshots in the scanning system and answering Ramada bring practicality.

SAC trials aimed at students of the exam screen preparation system by Group Scanning System Demo software you can download from Google Play on https://play.google.com/store/apps/details?id=air.meb.bilsemdemo address.

BİLSEM Grup Tarama Sistemi Demo Uygulaması Science and Art Center Group Scanning System Demo Application
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Son Yorum

Bir yanıt bırak

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.