ÖĞRETMENEVİ AİDATLARI KALDIRILDI

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 11.01.2012 tarihli 2012 yılı öğretmenevleri üye aidatı konulu yazısıyla öğretmenevleri aidatı kaldırıldı. Her sene ocak ayında belirlenen aidatlar artık alınmayacak. Tüm eğitim personeli öğretmenevi üyesi sayılacaktır. Buna göre eğitim personeli ve yakınları üye haklarından aidat ödemeden faydalanabilecekler. Kamu sosyal tesisleri için, tüm eğitimçalışanları ve yakınları, diğer kamu kurum-kuruluşları personeli ve bunların dışındakiler olmak üzere üç ayrı tarife uygulanacak.

Resmi yazıya ulaşmak için tıklayın…

Amasya Öğretmenevi, Amasya resimleriBu Amasya Öğretmenevi fotoğrafı TripAdvisor’ın izniyle kullanılmıştır  

15 tatilin arifesi bu haberle öğretmenevlerinin doluluk oranı tavan yapacaktır. Hala daha sömestr tatili için yer ayarlamamış olan öğretmenler öğretmenevleri için ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

Türkiye Geneli Öğretmenevleri Listesine Buradan Ulaşabilirsiniz…

Fatih ÇÖREKÇİ Yazar

Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Türk İşaret Dili (ilk seviye) kursuna gittim. 2005 Kadıköy TKY çalışmaları paylaşım toplantısında 3.lük ödülü alan ekipte yer aldım. Hobi olarak bilişim yazarlığı ile uğraşıyorum. Bilgisayar ile ilk lise dönemlerimde tanışma fırsatı yakaladım :) Yazılıma Q-Basic ile başlamıştım. İlk katıldığım proje pansiyon yemekhanesi gıda takip programıydı. İleri düzey Excell Makroları (VB), OOP, C++, VisualBasic, Veritabanı(MsSQL, MySQL), PHP, JQuery, CSS, MVC frameworkleri ve biraz da JavaSE8 ile haşır neşir oldum. PDR, insan davranışları, işitme engelliler, beden dili, matematik, istatistik, bilgisayar yazılımcılığı ilgi alanlarımdır.

Yorumlar

    Denyas Adige

    (17 Ocak 2012 - 21:30)

    İsabet olmuş…Öğretmen dışında herkesin kalabildiği bu evlerde bide aidat ödetiyorlardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.