Açık Öğretim Lisesi Duyurusu

Kayıt Yenilemeyi Kaçıranlar
2011 – 2012 1. Dönem Açık Öğretim Lisesi kayıt yenilemesi 21 Ekim 2011 tarihinde sona ermiştir. Bu dönem kayıt yenileme yapamamış öğrenciler kayıt bedelini 21 Ekim’e kadar bankaya yatırmış olmaları şartı ile  28 Ekim 2011 tarihine kadar AÖL irtibat bürolarına başvurmak suretiyle kayıt işlemlerini yaptırabileceklerdir.

Ders Seçimi
Kayıt yenileme işlemini yapan öğrenciler, 2 Aralık 2011 tarihine kadar ders seçme işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Ders seçimi yaparken dikkat edilecek hususlara ve ders seçiminin sistemden nasıl yapılacağına ilişkin bilgilere Açık Öğretim Lisesi İnternet Sitesinden ulaşabilirler.

Ders Kitapları (Notları)
Ders seçimini yapan öğrenciler, il veya ilçelerinde bulunan irtibat bürolarından ders kitaplarını alabilirler. Ders kitaplarını alamayan veya almayan öğrenciler sınavlarına, buraya tıklayarak ders kitapları içeriklerinden de(pdf formatında) çalışabilirler.

Ders kitaplarını alan öğrenciler, aldıkları kitapların içeriklerini, web sayfamızda bulunan ders kitaplarının içerikleri ile  karşılaştırıp aynı olduğundan emin olmalıdırlar.

 

Fatih ÇÖREKÇİ Yazar

Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Türk İşaret Dili (ilk seviye) kursuna gittim. 2005 Kadıköy TKY çalışmaları paylaşım toplantısında 3.lük ödülü alan ekipte yer aldım. Hobi olarak bilişim yazarlığı ile uğraşıyorum. Bilgisayar ile ilk lise dönemlerimde tanışma fırsatı yakaladım :) Yazılıma Q-Basic ile başlamıştım. İlk katıldığım proje pansiyon yemekhanesi gıda takip programıydı. İleri düzey Excell Makroları (VB), OOP, C++, VisualBasic, Veritabanı(MsSQL, MySQL), PHP, JQuery, CSS, MVC frameworkleri ve biraz da JavaSE8 ile haşır neşir oldum. PDR, insan davranışları, işitme engelliler, beden dili, matematik, istatistik, bilgisayar yazılımcılığı ilgi alanlarımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.