2016 – 2017 BİLSEM Tanılamasına Girecek Adaylar Belli Oldu

BİLSEM´lere Aday Gösterilen Öğrenciler ve Aday Gösterildikleri Yetenek Alanları Belli Oldu.

09 Aralık 2016 tarihinde sınıf öğretmenlerinin öğrencilerini aday gösterme süreci son bulmuştu. Aday gösterilen öğrencilerin bilgileri E-Okul sistemine işlendi. Bakanlık işlenen bilgiler doğrultusunda  bu yıl bilim ve sanat merkezi başvurularına katılacak olan öğrencileri sitesinde açıkladı. Öğrencilerin hangi alan veya alanlardan gireceği belli. Öğrenciler BİLSEM seçmelerine zihinsel, resim ve müzik olmak üzere üç yetenek alanından en fazla ikisine başvuru yapabiliyorlar.

Öğrencilerin aday gösterildiği alandaki düzeltmeler 16 Aralık 2016 tarihine kadar yapılacak. Hiç aday gösterilmeyen öğrenciler için her hangi bir işlem yapılmayacak. Öğrencisinin aday gösterildiği yetenek alanında bir yanlış olduğunu düşünen veleri 10 Aralık 2016 tarihine kadar okul idarelerine başvurabilirler.

2016/2017 Bilim ve Sanat Merkezleri öğrenci tanımlama sürecinde sınıf öğretmenleri tarafından gözlem formu doldurularak aday gösterilen öğrenciler ve aday gösterildikleri yetenek alanları açıklanmıştır. Kontrol etmek için burayı tıklayınız.

bilseme katılacaklalar

Fatih ÇÖREKÇİ Yazar

Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Türk İşaret Dili (ilk seviye) kursuna gittim. 2005 Kadıköy TKY çalışmaları paylaşım toplantısında 3.lük ödülü alan ekipte yer aldım. Hobi olarak bilişim yazarlığı ile uğraşıyorum. Bilgisayar ile ilk lise dönemlerimde tanışma fırsatı yakaladım :) Yazılıma Q-Basic ile başlamıştım. İlk katıldığım proje pansiyon yemekhanesi gıda takip programıydı. İleri düzey Excell Makroları (VB), OOP, C++, VisualBasic, Veritabanı(MsSQL, MySQL), PHP, JQuery, CSS, MVC frameworkleri ve biraz da JavaSE8 ile haşır neşir oldum. PDR, insan davranışları, işitme engelliler, beden dili, matematik, istatistik, bilgisayar yazılımcılığı ilgi alanlarımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.