ÖSYM’nin Üniversite Adaylarına Yönelik Eğitim Animasyon Filmi

ÖSYM YGS ‘ye girecek olan Üniversiye Adaylarına yönelik eğitim animasyon filmi hazırladı.
Bu filmi ÖSYM sitesinden şöyle duyurdu: “Adayların sınavlarda uymaları gereken kuralların uygulanmasına yönelik bilgilendirme amacıyla eğitim animasyon filmi hazırlanmıştır.”
ÖSYM bu video ile şu sorulara cevap vermeyi hedefliyor.
ÖSYM sınav kuralları. Üniversite adaylarının sınavda dikkat etmesi gereken kurallar. YGS’ye girerken nelere dikkat etmeli? Üniversite sınavında adayın yanında bulunmaması gereken eşyalar nelerdir? Hangi kimliklerle sınava girilir? Soru kitapçığı nasıl kontrol edilir? Soru kitapçığı ve cevap kağıdını doldururken nelere dikkat etmek gerekir?

ÖSYM’nin filmini izle…

Fatih ÇÖREKÇİ Yazar

Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Türk İşaret Dili (ilk seviye) kursuna gittim. 2005 Kadıköy TKY çalışmaları paylaşım toplantısında 3.lük ödülü alan ekipte yer aldım. Hobi olarak bilişim yazarlığı ile uğraşıyorum. Bilgisayar ile ilk lise dönemlerimde tanışma fırsatı yakaladım :) Yazılıma Q-Basic ile başlamıştım. İlk katıldığım proje pansiyon yemekhanesi gıda takip programıydı. İleri düzey Excell Makroları (VB), OOP, C++, VisualBasic, Veritabanı(MsSQL, MySQL), PHP, JQuery, CSS, MVC frameworkleri ve biraz da JavaSE8 ile haşır neşir oldum. PDR, insan davranışları, işitme engelliler, beden dili, matematik, istatistik, bilgisayar yazılımcılığı ilgi alanlarımdır.

Yorumlar

    Anonim

    (4 Şubat 2016 - 16:23)

    murat taşman hakkari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.