Mercedes Geleceğin Tırı 2025

Mercedes-Benz Kamyon Gelecek 2025 (Mercedes-Benz Future Truck 2025) profesyonel sürüş için verimlilik, güvenlik, yol, trafik ve ağ altyapısı için bir devrim, ve karayolu taşımacılığı sektörü için bir devrim yaratıyor. Bu yeni bir kamyon değil, geleceğin birbirine ulaşım sisteminde temel unsurdur. Bu kaynakların korunmasına ve her türlü emisyonlarını azaltmak için Daimler Trucks tarafından “Geleceğe Ulaşımı Şekillendirme” girişiminin bir parçası olarak geliştirilmektedir. Diğer amaçlar trafik güvenliği mümkün olan en yüksek düzeyde sağlamak için ve ısmarlama araç ve servis çözümleri için oldukça akıllı veri yönetimi ve altyapıyı sunuyor.
Prototip olarak tasarlanan araç, geçtiğimiz yaz Magdeburg, Almanya A14 otoyolunun bir bölümünde gerçekçi trafik durumlarında 80 km/saate kadar “Mercedes-Benz Future Truck 2025” heyecan verici yeteneklerini gösterdi. Şimdi aynı aracın heyecan verici dış ve iç donanımı beğeniye sunuldu.

Otomatik Pilot:
Otomatik Pilot
konusunda en ilginç sorulardan biri de ne kadar süre içerisinde otomatik pilotun hayata geçeceği öngörüldüğü. Tamamen teknik açılara bağlı olarak, yaklaşık beş yıl içinde yollarda görmek mümkün olacak. Binek otomobil geliştirme döngüleri açısından, olası bir başlangıç ​​ağır ticari araçlar için daha karmaşık foksiyonlar sayesinde 2020 yılında öngörülen bu tür araçlar için mümkün, ancak gerçek uygulamanın hayata geçirilmesi, on yıl içinde mümkün olacak. Hala hukuki dayanaklar görüşülmeye devam ediyor.
Yeni geliştirilmiş sürüş yardım teknikleri ile mal ve yük taşımacılığında yeni devrimler olacaktır.

Mercedes Future Truck 2025

Mercedes Geleceğin Tırı 2025
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bir yanıt bırak

*